Різець токарний прохідний SVJBR 2020 K16 під пластину VBMT 1604. Імперія VORGEN
Висота державки, мм — 20
Довжина державки, мм — 125
Довжина загальна, мм — 125
Задній кут пластини — 5° (B)
Виготовлення — Правий
Різальна пластина — VBM. 1604. (ISO)
Спосіб кріплення пластини — S-тип (кріплення гвинтом)
Тип різця — пройдений
Кут врізання — 93° (J)
Форма різальної пластини — Ромб 35° (V)
Ширина державки, мм — 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorgen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ріжуча пластина | CCM. 1204.. (ISO) |
| Форма ріжучої пластини | Ромб 80° (C) |
| Тип різця | Прохідний |
| Тип | Різець |
| Геометрія | WNMG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴

