Різець токарний прохідний SCLCR 2020 K12 під пластину CCMT 1204. Імперія VORGEN
Висота державки, мм — 20
Довжина державки, мм — 150
Довжина загальна, мм — 125
Задний угол пластины7° (C)
Виготовлення — Правий
Різальна пластина — CC.. 1204. (ISO)
Спосіб кріплення пластини — S-тип (кріплення гвинтом)
Тип різця — пройдений
Кут врізання — 95° (L)
Форма різальної пластини — Ромб 80° (C)
Ширина державки, мм — 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SMOXH |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Пластик, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ріжуча пластина | DNM. 1104.. (ISO) |
| Форма ріжучої пластини | Ромб 55° (D) |
| Ширина державки | 16 мм |
| Довжина державки | 100 мм |
| Тип різця | Прохідний |
| виконання | Правий |
| Геометрія | WNMG |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴

