Характеристики товару: Різець токарний прохідний PWLNL 1616 H06 під пластину WNMG 0604.. державка KORLOY
Висота державки, мм - 16
Довжина державки, мм - 100
Довжина загальна, мм – 100
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Лівий
Ріжуча пластина – WNM. 0604.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - P-тип (бічний притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 95° (L)
Форма ріжучої пластини - Ломаний трикутник (W)
Ширина державки, мм - 16
Висота державки, мм - 16
Довжина державки, мм - 100
Довжина загальна, мм – 100
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Лівий
Ріжуча пластина – WNM. 0604.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - P-тип (бічний притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 95° (L)
Форма ріжучої пластини - Ломаний трикутник (W)
Ширина державки, мм - 16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korloy |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Пластик, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ріжуча пластина | WNM. 0604.. (ISO) |
| Форма ріжучої пластини | Ламаний трикутник (W) |
| Ширина державки | 16 мм |
| Довжина державки | 100 мм |
| Тип різця | Прохідний |
| виконання | Лівий |
| Геометрія | WNMG |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴

