Характеристики: Narex 6H HSSE TiN M4.
Машинний мітчик метричної різьби з прямою канавкою та зі стружколомом, DIN 371, з покриттям TiN, для нержавіючих сталей, цементованих та азотованих сталей, покращених сталей, технічно чистої міді та її сплавів з довгою стружкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narex |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 66 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

