Мітчик однопрохідний M 5 x 0,8 метричне різьблення DIN 352 HSS-G, RUKO
Мітчик однопрохідний HSS-G для створення наскрізних отворів у вуглецевій та низьколегованій сталі з міцністю до 800 N/mm². Різьблення нарізається в один етап ручним або машинним способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUKO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 56 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

