Мітчик для нарізування різьблення наскрізний машинний M5 х 0,8 мм Ruko DIN371B 6h HSS
Мітчики машинні - це інструмент застосовний для нарізування глухих або наскрізних відрізів внутрішнього різьблення, призначені для роботи на свердлильних, агрегатних, станках-автоматах, що нарізають різьблення в машинних деталях. Мітчик складається з двох частин - робочої ріжучої частини та хвостової частини, яка затискається у станки. Мітчики можуть нарізати різьблення за один, два або три проходи, все залежить від виду діяльності.
Мітчик однопрохідний M 5 x 0,8 метричне різьблення DIN 352 HSS-G, RUKO
Мітчик однопрохідний HSS-G для створення наскрізних отворів у вуглецевій та низьколегованій сталі з міцністю до 800 N/mm². Різьблення нарізається в один етап ручним або машинним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUKO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 74 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 250 ₴

