Застосування: Для стандартного метричного різьблення DIN 13.Для нарізки різьби в чорному металі до 1400 N/mm2 та в алюмінієвих сплавах.
Примітка: Ці мітчики можуть використовуватися як машинні мітчики для наскрізних отворів та як ручні мітчики (тільки для повторного нарізування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Format |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 52 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

