Мітчик для уніварсального застосування
Групи сплаві і металів:
61 чиста мідь (електролітична мідь) < 400 Н/мм2
63 Латунь (довга стружка) < 700 Н/мм2
71 Нелегований алюміній < 350 Н/мм2
72 Легований алюмінієм Si < 1,5 % < 500 Н/мм2
73 Легований алюмінієм Si > 1,5 % - < 10 % < 400 Н/мм2
81 Термопласти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 7 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 82 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

