Свердло твердосплавне D5,2хd5,2x28х50мм HRC55 z=2 ц/хв праве монолітне AGIR
Діаметр, мм – 5,2
Довжина різальної частини (l), мм - 28
Довжина свердла (L), мм - 50
Напрямок різання - Правий
Робочий матеріал - По металу
Тип хвостовика - Циліндричний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Свердло |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр | 5.2 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 5.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

