Свердло твердосплавне D3.4хd3.4x20х52мм z=2 ц/хв праве монолітне ATORN
Діаметр, мм – 3.4
Довжина ріжучої частини (l), мм – 20
Довжина свердла (L), мм - 52
Напрямок різання.
Робочий матеріал - По металу, чавуну, титану
Тип хвостовика – циліндричний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hahn+Kolb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Свердло |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр | 3.4 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 3.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

