Твердосплавне свердло TITEX ALPHA 4
Високопродуктивне свердло для глибоких отворів з широким діапазоном застосування. Особливо підходить для сталей, включаючи нержавіючі сталі, чавун, кольорові метали. З 4 полями для чудової якості отворів та вирівнювання. Зі спеціальною геометрією та поверхнею з низьким коефіцієнтом тертя. Для глибоких отворів діаметром без насічки.
Діаметр, мм – 6.7
Довгий переріз (l), мм – 104
Довге свердло (L), мм - 145
Направление резания - праве
Робочий матеріал - По металу, чугуну, титану
Наконечник хвостовика – циліндричний
Високопродуктивне свердло для глибоких отворів з широким діапазоном застосування. Особливо підходить для сталей, включаючи нержавіючі сталі, чавун, кольорові метали. З 4 полями для чудової якості отворів та вирівнювання. Зі спеціальною геометрією та поверхнею з низьким коефіцієнтом тертя. Для глибоких отворів діаметром без насічки.
Діаметр, мм – 6.7
Довгий переріз (l), мм – 104
Довге свердло (L), мм - 145
Направление резания - праве
Робочий матеріал - По металу, чугуну, титану
Наконечник хвостовика – циліндричний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Свердло |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр | 6.7 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴

