Міні різець твердосплавний різьбовий MIR-6-A60-L22 HRC58 TiSiN
Мікрорізець твердосплавний MIR-6-A60-L22 HRC58 з покриттям TiSiN для нарізування різьблення AGIR
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина шийки, мм - 22
Мінімальний діаметр отвору, мм - 6
Призначення - MIR - Різьбовий
Загальна довжина, мм – 60
Покриття фрези - TiSiN - багатошарове nano-покриття (титан кремній)
Профіль різьблення 60 - Неповний профіль 60°
Система СОЖ - Ні
Кількість витків на дюйм - 24-16
Крок різьблення - 1.0-1.5
Мікрорізець твердосплавний MIR-6-A60-L22 HRC58 з покриттям TiSiN для нарізування різьблення AGIR
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина шийки, мм - 22
Мінімальний діаметр отвору, мм - 6
Призначення - MIR - Різьбовий
Загальна довжина, мм – 60
Покриття фрези - TiSiN - багатошарове nano-покриття (титан кремній)
Профіль різьблення 60 - Неповний профіль 60°
Система СОЖ - Ні
Кількість витків на дюйм - 24-16
Крок різьблення - 1.0-1.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Різець |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴



