Мітчик безстружковий М5 6НХ TIN DIN 2174 виробництва Gühring
Мітчики безстружкові машинно-ручні, призначені для обробки метричного різьблення методом пластичної деформації.
Застосування:
Мітчик для універсального застосування
Для обробки чорної та нержавіючої сталі, м'яких та титанових сплавів, загартованої сталі 55 одиниць.
Мітчики безстружкові машинно-ручні, призначені для обробки метричного різьблення методом пластичної деформації.
Застосування:
Мітчик для універсального застосування
Для обробки чорної та нержавіючої сталі, м'яких та титанових сплавів, загартованої сталі 55 одиниць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 72 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

