Мітчик безстружковий М10 6НХ TIN DIN 2174 виробництва ATORN
застосування
Для виготовлення метричної різьби в наскрізних і глухих отворах на верстатах з ЧПК або звичайних верстатах зі сталі, нержавіючої сталі та кольорових металів міцністю до 1300 Н/мм² .
Перевага
Інноваційна геометрія прес-форми забезпечує дуже високу точність розмірів і надійність процесу
застосування
Для виготовлення метричної різьби в наскрізних і глухих отворах на верстатах з ЧПК або звичайних верстатах зі сталі, нержавіючої сталі та кольорових металів міцністю до 1300 Н/мм² .
Перевага
Інноваційна геометрія прес-форми забезпечує дуже високу точність розмірів і надійність процесу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hahn+Kolb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 102 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

