Області застосування:
Мітчик для універсальної обробки крім каленої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vergnano |
| Країна виробник | Італія |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴

