Області застосування:
Мітчик для високошвидкісного нарізання різьби з алюмінію, м’якої сталі, штампованої та нержавіючої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴

