Мітчик виробництва Україна.
Застосовується для обробки чорної сталі.
Застосовується для обробки чорної сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Ручний |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 48 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴

