Мітчик європейського виробництва.
Застосовується для чорної сталі.
Застосовується для чорної сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Ручний |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Крок різьби | 0.75 мм |
| Напрям різьби | Ліва |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴

