Мітчик виробництва України внутрішньозаводський.
Застосовується для обробки чорної сталі.
Розміри
довжина загальна - 114мм
довжина робоча - 30мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Діаметр | 26 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 114 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴

