Використовується з полірувально-шліфувальними машинами для насадних валиків шифувальних з посадкою 19мм на 2 або 4 шпонкових паза.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вал |
| Діаметр | 19 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал втулки | Метал |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Діаметр хвостовика | 19 мм |
| Довжина хвостовика | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴

