Цей продукт найбільш продуктивний при відрізку тонкостінних матеріалів, він забезпечує точну, швидку відрізку з мінімальними термічними навантаженнями. За рахунок відмінної відрізний здатності робота з цими дисками не вимагає додаткового натискання, для відрізки достатньо власної ваги машинки.
Матеріали для обробки
- Сталь
- Нержавіюча сталь
- Кольорові метали
- Лиття
- Тонкостінний профіль
- Тонкі листи
- Тонкі труби
- Профлисти
- Листове залізо
- Канали для прокладки кабелів
- Сталеві троси
Сфери використання дисків
- Виготовлення кузовів
- Технічне обслуговування та ремонтні роботи
- Слюсарні роботи
- Робота з металоконструкціями
- Будівництво виробничих цехів
- Технічна підтримка
- Майстерні
- Автомобілебудування
Матеріали для обробки
- Сталь
- Нержавіюча сталь
- Кольорові метали
- Лиття
- Тонкостінний профіль
- Тонкі листи
- Тонкі труби
- Профлисти
- Листове залізо
- Канали для прокладки кабелів
- Сталеві троси
Сфери використання дисків
- Виготовлення кузовів
- Технічне обслуговування та ремонтні роботи
- Слюсарні роботи
- Робота з металоконструкціями
- Будівництво виробничих цехів
- Технічна підтримка
- Майстерні
- Автомобілебудування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Klingspor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴

