Універсальний мітчик для свердління метричного різьблення для універсального використання в сталі з міцністю до 1000 Н/мм², нержавіючій сталі та кольорових металах, таких як алюміній, алюмінієві сплави, бронза та пластмаси.
Універсальний мітчик для свердління різьблення UNC для універсального використання в сталі з міцністю до 1000 Н/мм², нержавіючій сталі та кольорових металах, таких як алюміній, алюмінієві сплави, бронза та пластмаси.
Для роботи в широкому діапазоні матеріалів
Універсальна геометрія дозволяє обробляти багато різних матеріалів.
Тривалий термін служби і надійність процесу
Припуск X забезпечує збільшення терміну служби та надійність процесу.
Дуже хороша адгезія охолоджуючих і мастильних матеріалів, а також знижена схильність до зварювання
Пароподібна поверхня дозволяє охолоджувачам і мастильним матеріалам дуже добре прилипати і зменшує схильність до зварювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 66 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴

