Плашка виготовлена у Україні.
Застосовується для чорної сталі.
Застосовується для чорної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Плашка цілісна |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 9 мм |
| Крок різьби | 0.75 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Діаметр | 25 мм |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴

