АДиск для шліфування керамограніту, кераміки, природного та штучного каменю, переважно на сухо, з можливістю використання з водою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sendi |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Керамічна плитка, Керамограніт, Мармур |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴


