Високоефективне коронкове свердло з глибиною різання 55 мм, багатошаровим покриттям AlCrN і 8% кобальтовим сплавом для тривалого терміну служби та універсального використання майже з усіх матеріалів, таких як звичайна сталь, чавун, титан, нержавіюча сталь, жаростійкі та високоміцні. міцність сталі до 1400 Н/мм². Також підходить для кольорових металів, таких як алюміній, алюмінієві сплави, магнієві сплави, латунь, бронза та пластмаси.
Виняткова продуктивність порівняно з аналогічними коронковими свердлами без покриття
- Значно більший термін служби
- До 60% вища швидкість різання
- Значно швидший хід свердління
- Багатошарове протизносне покриття AlCrN і 8% кобальтовий сплав
- Надзвичайно висока термостійкість до 1050°C
- Дуже висока твердість шару 3000 HV
- Багатошарова структура для оптимального видалення стружки та покращених властивостей різання (уникнення накопичення матеріалу)
Може бути надійно використаний майже у всіх матеріалах
Точне наведення, відсутність ковзання
Безпроблемне свердління криволінійних поверхонь і труб
Попереднє свердління не потрібне, не утворюється задирок
Виняткова продуктивність порівняно з аналогічними коронковими свердлами без покриття
- Значно більший термін служби
- До 60% вища швидкість різання
- Значно швидший хід свердління
- Багатошарове протизносне покриття AlCrN і 8% кобальтовий сплав
- Надзвичайно висока термостійкість до 1050°C
- Дуже висока твердість шару 3000 HV
- Багатошарова структура для оптимального видалення стружки та покращених властивостей різання (уникнення накопичення матеріалу)
Може бути надійно використаний майже у всіх матеріалах
Точне наведення, відсутність ковзання
Безпроблемне свердління криволінійних поверхонь і труб
Попереднє свердління не потрібне, не утворюється задирок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wurth |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Застосування коронки/пили | Метал |
| Призначення | Для металу |
| Максимальна довжина | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴

