Діаметр – 22мм
Глибина різу - 25 мм.
Довжина – 55 мм
Опис
З хвостовиком QuickIN Plus
область використання
Особливо підходить для сталі, тонколистового металу, нержавіючої сталі, алюмінію та чавуну. Не підходить для пресованого картону та легованих сталей.
Глибина різу - 25 мм.
Довжина – 55 мм
Опис
З хвостовиком QuickIN Plus
область використання
Особливо підходить для сталі, тонколистового металу, нержавіючої сталі, алюмінію та чавуну. Не підходить для пресованого картону та легованих сталей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | FEIN |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Застосування коронки/пилки | Метал |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Максимальна довжина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | По металу |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


