Матеріал напайних пластин - HM
Глибина різання в мм - 35
Діаметр в мм - 50
хвостовик кріплення - QuickIN
Твердосплавні коронкові свердла FEIN HM ultra ідеально підходять
для тривалого використання в промисловості, майстернях і ремеслах. Завдяки
Високоякісний твердосплавний наконечник і спеціальна геометрія різу дозволяють досягти максимального терміну служби і чудових результатів
послуги механічної обробки. Водночас вони пропонують вам надзвичайно високий рівень
Гнучкість у матеріалі для свердління: від алюмінію до звичайної конструкційної сталі та матеріалу, який важко різати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | FEIN |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Застосування коронки/пилки | Метал |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Максимальна довжина | 78 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | По металу |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴



