Матеріал свердла - HSS Co5
Глибина різання в мм - 35
Діаметр в мм - 18
хвостовик кріплення - QuickIN
Тривалий термін служби завдяки 5% вмісту кобальту.
Результати свердління сталі і металева конструкція.
Корончасті свердла FEIN HSS Prima виготовлені особливо високої якості
Швидкорізальна сталь: 5% вміст кобальту забезпечує тривалий термін служби та підвищує стійкість до ударів. Корончасте свердло FEIN
HSS Prima забезпечує першокласні результати свердління в сталі та металеві конструкції дозволяє свердлити надзвичайно економічно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | FEIN |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Застосування коронки/пилки | Метал |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Максимальна довжина | 78 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | По металу |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

