Матеріал свердла - HSS Co5
Глибина різання в мм - 35
Діаметр в мм - 18
хвостовик кріплення - QuickIN
Корончасті свердла FEIN HSS Dura використовуються там, де постійно робота виконується в несприятливих робочих умовах або там, де необхідно відмовитися від охолоджуючих рідин. Вони виготовлені якісно
Швидкорізальна сталь з вмістом кобальту 5%. Поверхня
покриті першокласним покриттям з нітриту титану алюмінію.
Це забезпечує найкращі властивості ковзання та підвищену термостійкість
і чудовий термін служби зі сталі, нержавіючої сталі та сірого чавуну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | FEIN |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Застосування коронки/пилки | Метал |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 850 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Максимальна довжина | 78 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | По металу |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

