Корончаті свердло німецького бренду Karnasch серії GOLD-LINE завдяки унікальній технології виготовлення (поверхнева гарт, відшліфована поверхня на високому рівні) і стали HSS-XE, яка відома своїми швидкорізальними властивостями, без проблем і особливих зусиль просвердлює отвори, при установці на верстати на магнітній основі і стаціонарні верстати, в стале ˂750 N, ˂900 N, ˂1100 N, нержавійці ˂900 N, алюмінію˂10відсотків Si, меді, латуні, олово і пластиці GRP / CRP. Має діаметр 45 мм, а його довжина становить 55 мм. Унікальна геометрія свердла робить інструмент Karnasch кращим у своїй справі. Хвостовик фрези - Weldon 19 (3/4 "). Нанесено спеціальне покриття Gold-tech, тим самим значно підвищується термін експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Karnasch |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Застосування коронки/пилки | Метал |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Максимальна довжина | 86 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | По металу |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴

