Ключ торцевий трубчастий двосторонній 21х23мм(714242123)
- Привід: шестигранний, метричний
- Стандарт: на основі DIN 896
- Матеріал: хромованадієва сталь, цільнокована.
- Поверхня: матова хромована.
- Головки поліровані
- Вал: шестигранний
повідомлення
Від 6 x 7 мм до 8 x 9 мм не просвердлені, від 10 x 11 мм до 30 x 32 мм просвердлені для встановлення довгого різьбового стрижня
Ширина ключа - 21х23мм
Довжина (L) – 185 мм
Зовнішній діаметр торцевого ключа (D1) – 29 мм.
Торцевий ключ зовнішній діаметр 2 (D2) – 31 мм.
Діаметр отвору (d3) – 10 мм
Діаметр валу (d4) – 15 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 23 мм |
| Розмір min | 21 мм |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴


