Свердло твердосплавне D6,0хd6,0x35х60мм HRC55 z=2 ц/хв праве монолітне AGIR
Діаметр, мм – 7,0
Довжина різальної частини (l), мм - 30
Довжина свердла (L), мм - 60
Напрямок різання - Правий
Робочий матеріал - По металу
Тип хвостовика - Циліндричний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Свердло |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

