Надзвичайно стабільне конічне свердло Морзе з 8% кобальтового сплаву для колонових свердел для обробки важкооброблюваних матеріалів (наприклад, Hardox) з надзвичайно високою міцністю до 1400 Н/мм², таких як лопати екскаваторів, кузови вантажівок, броньові плити, сніг плуги, сільськогосподарські машини та ін.
Надзвичайно стабільне конічне свердло Морзе з 8% кобальтового сплаву для колонових свердел для обробки важкооброблюваних матеріалів (наприклад, Hardox) з надзвичайно високою міцністю до 1400 Н/мм², таких як лопати екскаваторів, кузови вантажівок, броньові плити, сніг плуги, сільськогосподарські машини та ін.
Максимальна стабільність і потужність різання
Дуже коротка свердлильна частина та посилений стрижень
Надвисока стійкість до розриву
Оптимізована ріжуча кромка та спеціальний плоский спіральний кут
Застосування:
Леговані загартовані сталі, азотовані сталі,інструментальні сталі, швидкорізальні сталі,чавун , шаровидний графіт, ковкий чавун, титан, титановісплави, пружинні сталі Hardox , бронза, короткостружкова, бронза, довгостружкова, латунь, короткостружкова сколювання
Надзвичайно стабільне конічне свердло Морзе з 8% кобальтового сплаву для колонових свердел для обробки важкооброблюваних матеріалів (наприклад, Hardox) з надзвичайно високою міцністю до 1400 Н/мм², таких як лопати екскаваторів, кузови вантажівок, броньові плити, сніг плуги, сільськогосподарські машини та ін.
Максимальна стабільність і потужність різання
Дуже коротка свердлильна частина та посилений стрижень
Надвисока стійкість до розриву
Оптимізована ріжуча кромка та спеціальний плоский спіральний кут
Застосування:
Леговані загартовані сталі, азотовані сталі,інструментальні сталі, швидкорізальні сталі,чавун , шаровидний графіт, ковкий чавун, титан, титановісплави, пружинні сталі Hardox , бронза, короткостружкова, бронза, довгостружкова, латунь, короткостружкова сколювання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина робочої частини | 98 мм |
| Загальна довжина | 219 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 525 ₴


