Потужне конічне свердло Морзе з бистроріжучої сталі з додаванням кобальта для колонових свердел для обробки нержавіючої сталі (наприклад, V2A, V4A), жаростійкої сталі та титану. Також підходить для загального широкого застосування в сталі з міцністю до 1000 Н/мм² і в чавуні.
Точне свердління без центрування навіть на криволінійних поверхнях
Оптимізоване поперечне шліфування
Дуже хороша адгезія охолоджуючих мастил і знижена схильність до зварювання
Розпарена поверхня
Точне свердління без центрування навіть на криволінійних поверхнях
Оптимізоване поперечне шліфування
Дуже хороша адгезія охолоджуючих мастил і знижена схильність до зварювання
Розпарена поверхня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 11.5 мм |
| Довжина робочої частини | 94 мм |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴


