Спіральний свердло DIN 345 23,5 мм HSS - артикул за каталогом - 204235
Потужні свердла з конусом Морзе. Для свердління сталі, сталевого лиття та чавуну, легованих та нелегованих. високий запас міцності.
Потужні свердла з конусом Морзе. Для свердління сталі, сталевого лиття та чавуну, легованих та нелегованих. високий запас міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUKO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 11 мм |
| Довжина робочої частини | 94 мм |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴

