Свердла з циліндричним хвостовиком застосовуються для створення отворів у різних матеріалах за допомогою ручного дриля, рідше-за допомогою стаціонарних станків. Для кріплення таких свердел слугують патрони. ГОСТ Є три модифікації таких свердел за довжиною робочої частини свердла: довга, середня та коротка. А-свердло точного виконання,В-свердло загального призначення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина робочої частини | 33 мм |
| Загальна довжина | 61 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

