Спіральне свердло дуже коротке HSCO / Ø 17 000 мм h8 / ~3xD / DIN 1897 / поверхня: TiN / тип: GT 80 / напрямок різання: правий / шліфування поверхні конуса 130° Версія: стоншення
≥ Ø 1000 мм • шліфування поверхні конуса • Ко- легована сталь HSS • підвищена зносостійкість
Застосування: для сталей підвищеної міцності • матеріалів з довгим відколом до 1000 Н/мм² • сплавів Al і Cu • м’якої бронзи • електролітичної міді • міцної латуні
стандарт - DIN 1897
поверхні - TiN
Тип - GT80
Точковий кут - 130
матеріал - HSCO
Загальна довжина - 119мм
Довжина канавки - 60мм
Хвостовик - Ø17
Діаметр робочої част. Ø мм - 17.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guhring |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 17 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Загальна довжина | 119 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴

