Свердло 9,50 мм DIN 338 тип N лівосторонньо-спіральне, яке пройшло повну обробку шліфуванням, що дає інструменту високу точність при обертанні на високих оборотах. Виготовлено із швидкорізальної сталі високої якості, про що говорить позначка HSS, саме цей значок говорить про те, що свердло з групи швидкорізальних сталей. Більшість складу інструментів сталі мають високовуглецевий вміст, а деякі додають вольфрам. Інструменти групи HSS в основному мають твердість до 62 – 64 HRC і мають більшу перевагу перед дешевими аналогами.
Діаметр, мм – 9,5 мм
Марка сплаву - HSS
Напрямок обертання - Ліве
Серія – Середня
Хвостовик - Циліндричний
Довжина робочої частини, мм – 81
Загальна довжина, мм – 125
Кут спіралі, градусів – 130
DIN - 338
Діаметр, мм – 9,5 мм
Марка сплаву - HSS
Напрямок обертання - Ліве
Серія – Середня
Хвостовик - Циліндричний
Довжина робочої частини, мм – 81
Загальна довжина, мм – 125
Кут спіралі, градусів – 130
DIN - 338
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUKO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Довжина робочої частини | 81 мм |
| Загальна довжина | 125 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

