Високошвидкісне свердло для точного ручного свердління майже в усіх матеріалах, таких як нержавіюча сталь (наприклад, V2A, V4A), жароміцна сталь і титан. Також для загального застосування у звичайній сталі з міцністю до 1200 Н/мм², а також у чавуні та кольорових металах (наприклад, алюміній, алюмінієві сплави, бронза, пластик).
- До 50% швидше, ніж звичайні шліфовані спіральні свердла
- Геометрія швидкості
- Найкраще центрування при роботі на криволінійних поверхнях
- Кут точки 135° та оптимізоване поперечне зрідження
- Низьке тертя та швидке видалення стружки
- Ексклюзивна спіраль Vario
- 3-поверхневий вал (від Ø 4 мм):
- Без обертання в патроні дриля: швидше, приємніше працювати
- Оптимальна передача потужності
- Захист свердлильного патрона від пошкоджень
- Відкривання та закривання патрона дриля вимагає невеликих зусиль
Норма / глибина буріння - DIN 338 / 5xD
Діаметр (Ø) - 8.5 мм
Довжина (l1) - 117 мм
Довжина канавки (l2) - 75 мм
Довжина наконечника свердла (l3) - 7.3 мм
Форма валу - 3-поверхневий вал
ріжучий матеріал - HSCo
Точковий кут - 135 градусів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Загальна довжина | 117 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
- Ціна: 885 ₴

