Свердло спіральне коротке 8.5мм HSS-E-PM DIN 1897 3xD тип Forte TiAlN(5443810060)
Свердло зі спеціальним профілем Forte для оптимізованого формування стружки. Особливо підходить для використання на обробних центрах і токарних верстатах. Широкий спектр застосувань у всіх, переважно з довгостружковими, матеріалами приблизно до 1300 Н/мм², також для нержавіючих аустенітних сталей. Підходить для сухої обробки сталевих матеріалів.
Діаметр (Ø) - 8.5 мм
Довжина (l1) - 79 мм
Довжина канавки (l2) - 37 мм
ріжучий матеріал - HSCo-PM
Точковий кут - 130 градусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Довжина робочої частини | 37 мм |
| Загальна довжина | 79 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

