Професійний алюмінієвий інструмент для точного свердління м’яких і довгостружкових матеріалів із міцністю до 600 Н/мм² (наприклад, алюміній та алюмінієві сплави ≤ 10% Si, цинк, мідь, термореактивні пластмаси).
Професійний алюмінієвий інструмент для точного свердління м’яких і довгостружкових матеріалів із міцністю до 600 Н/мм² (наприклад, алюміній та алюмінієві сплави ≤ 10% Si, цинк, мідь, термореактивні пластмаси).
Точне свердління
Міцна коротка версія спірального свердла забезпечує точне свердління
Самоцентрування
Хрестове з'єднання забезпечує дуже хороший ефект центрування навіть на круглих матеріалах, що робить непотрібним центральне штампування/пілотування
Тривалий термін служби
Шліфування HC (High Speed Cutting) і відповідна точна геометрія різання забезпечують постійну якість свердління з високою точністю та терміном служби
Дуже добре знімає стружку
Гола спіральна канавка забезпечує дуже добре видалення стружки в отворі
Глибина свердління (D), макс. - Сплав на основі міді 5xD
Кут нахилу витків - 130 °С
Стандарт / глибина свердління - DIN 338 / Сплав на основі міді 5xD
Форма хвостовика - Циліндричний
Якість - ZEBRA-Premium
Діаметр (Ø) - 5.0 мм
Довжина загальна - 86 мм
Довжина роб.частини - 52 мм
Професійний алюмінієвий інструмент для точного свердління м’яких і довгостружкових матеріалів із міцністю до 600 Н/мм² (наприклад, алюміній та алюмінієві сплави ≤ 10% Si, цинк, мідь, термореактивні пластмаси).
Точне свердління
Міцна коротка версія спірального свердла забезпечує точне свердління
Самоцентрування
Хрестове з'єднання забезпечує дуже хороший ефект центрування навіть на круглих матеріалах, що робить непотрібним центральне штампування/пілотування
Тривалий термін служби
Шліфування HC (High Speed Cutting) і відповідна точна геометрія різання забезпечують постійну якість свердління з високою точністю та терміном служби
Дуже добре знімає стружку
Гола спіральна канавка забезпечує дуже добре видалення стружки в отворі
Глибина свердління (D), макс. - Сплав на основі міді 5xD
Кут нахилу витків - 130 °С
Стандарт / глибина свердління - DIN 338 / Сплав на основі міді 5xD
Форма хвостовика - Циліндричний
Якість - ZEBRA-Premium
Діаметр (Ø) - 5.0 мм
Довжина загальна - 86 мм
Довжина роб.частини - 52 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Кут заточування | 130 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴

