Міцне спеціалізоване свердло для обробки важкооброблюваних матеріалів (наприклад, Hardox) дуже високою міцністю до 1400 Н / мм, зокрема, ковшів екскаватора, навісного обладнання вантажних автомобілів, броньових пластин, снігоприбиральних плугів, сільськогосподарського обладнання тощо.
Виключно висока ступінь стабільності при свердлінні
Посилена вісь і укорочена довжина спіралі згідно DIN 1897 по всій довжині згідно DIN 338
Чудова видалення стружки
Спіральна канавка забезпечує чудовий відведення стружки з росверленного отвори.
Прецизійне точкове свердління без центрування, навіть на вигнутих поверхнях
Оптимізована хрестоподібно підточеним вершина.
Норма / глибина буріння - DIN 338 / 5xD
Діаметр (Ø) - 3.3 мм
Довжина (l1) - 65 мм
Довжина канавки (l2) - 37 мм
ріжучий матеріал - HSCo8
Точковий кут - 118 градусів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3.3 мм |
| Довжина робочої частини | 37 мм |
| Загальна довжина | 65 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |
- Ціна: 152 ₴

