Дюймовий
Розмір ключа – 1/4"х 5/16"
Зовнішній діаметр кільця (d1) – 19.8 мм
Зовнішній діаметр кільця 2 (d2) – 22.5 мм
Товщина кільця (a1) – 10.4 мм.
Товщина кільця 2(a2) – 12 мм.
Довжина (L) – 367 мм
Розмір ключа – 1/4"х 5/16"
Зовнішній діаметр кільця (d1) – 19.8 мм
Зовнішній діаметр кільця 2 (d2) – 22.5 мм
Товщина кільця (a1) – 10.4 мм.
Товщина кільця 2(a2) – 12 мм.
Довжина (L) – 367 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | шарнірно-накидний |
| Розмір min | 14.74 мм |
| Розмір max | 16.6 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 367 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



