Метричний ключ із стандартною тріскоткою.
Накидна частина: 12-гранна, система POWERDRIV® з тріскачкою
Стандарт: DIN 899
Матеріал: хром-ванадієва сталь
Поверхні хромовані, накидна та ріжкова частини поліровані
Ріжня частина ключа розташована під кутом 15° у горизонтальній площині
Накидна частина розташована під кутом 15° по відношенню до рукоятки, що дозволяє працювати у важкодоступних місцях
Тріскання з механізмом 72 зуба та мінімальним кутом повороту 5° у накидній частині ключа.
Надійна конструкція, що витримує високі навантаження.
Ширина зіву ключа (SW) - 17 мм
Крутний момент, макс. (F max.) - 201 Нм
Товщина кільця (a2) - 8.1 мм
Ширина губок (зовнішня) (b1) - 35.6 мм
Товщина зіву (a1) - 10.3 мм
Довжина (L) - 225 мм
Зовнішній діаметр кільця (d) - 30,5 мм
Накидна частина: 12-гранна, система POWERDRIV® з тріскачкою
Стандарт: DIN 899
Матеріал: хром-ванадієва сталь
Поверхні хромовані, накидна та ріжкова частини поліровані
Ріжня частина ключа розташована під кутом 15° у горизонтальній площині
Накидна частина розташована під кутом 15° по відношенню до рукоятки, що дозволяє працювати у важкодоступних місцях
Тріскання з механізмом 72 зуба та мінімальним кутом повороту 5° у накидній частині ключа.
Надійна конструкція, що витримує високі навантаження.
Ширина зіву ключа (SW) - 17 мм
Крутний момент, макс. (F max.) - 201 Нм
Товщина кільця (a2) - 8.1 мм
Ширина губок (зовнішня) (b1) - 35.6 мм
Товщина зіву (a1) - 10.3 мм
Довжина (L) - 225 мм
Зовнішній діаметр кільця (d) - 30,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | накидний з тріскачкою |
| Розмір min | 17 мм |
| Розмір max | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴



