Плашка виготовлена у СРСР.
Застосовується для чорної сталі.
Застосовується для чорної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сестрорецький інструментальний завод |
| Тип | Плашка цілісна |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 24 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Діаметр | 55 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

