4 напрямні фаски забезпечують дуже високу точність вирівнювання та стабілізацію свердла навіть при дуже великій глибині свердління, а також точне та точне свердління. Спеціальне шліфування забезпечує оптимальне руйнування стружки, високу точність центрування та низькі сили різання.
Матеріал для обробки
Сталь,Лиття,Нержавіюча сталь,Медь,Латунь,Алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Свердло |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр | 2.6 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 16 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴



