Опис товару: Твердосплавна пластина TPGH110304L YNG151 ZCC-CT
Геометрія пластини - TPGH
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1103
Форма пластини - Трикутник(T)
Геометрія пластини - TPGH
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1103
Форма пластини - Трикутник(T)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZCC-CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

