Різець токарний прохідний PTGNR 2525 M22 под пластину TN.. 2204..
Державка токарна PTGNR 2525 M22 под пластину TN.. 2204.. . права виробництва СРСРВисота державки, мм - 25
Довжина державки, мм - 150
Довжина загальна, мм – 150
Задній кут пластини – 0° (N)
Виконання - Правий
Ріжуча пластина – TNM. 2204.. (ISO)
Спосіб кріплення пластини - P-тип (бічний притиск)
Тип різця - Прохідний
Кут врізання - 90° (G)
Форма ріжучої пластини - Трикутник (T)
Ширина державки, мм - 25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Кольоровий метал, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ріжуча пластина | TNM. 2204.. (ISO) |
| Форма ріжучої пластини | Трикутна (T) |
| Ширина державки | 25 мм |
| Довжина державки | 150 мм |
| Тип різця | Прохідний |
| виконання | Правий |
| Колір | Чорний |
| Геометрія | CNMG |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

