Опис товару: Твердосплавна пластина SNMG 090308-PM 4025 SANDVIK
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 0903
Форма пластини - Квадрат(S)
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 0903
Форма пластини - Квадрат(S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | США |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SNMG |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴

