Опис товару: Твердосплавна пластина VBMT 160412-PR 4325 SANDVIK
Геометрія пластини - VBMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1604
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Геометрія пластини - VBMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1604
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | США |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | VBMT |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


